KONTAKT

B&B Jacek Baron
ul. Walentego Roździeńskiego 2A
41-946 Piekary Śląskie
NIP: 4980171065
REGON: 243143493
Nr konta bankowego:
ING Bank Śląski SA 13 1050 1621 1000 0091 3112 0371

 

zespół b&b

Jesteśmy ekipą specjalistów, którzy czerpią wielką satysfakcję ze swojej pracy.
Zarażamy energią i pozytywnym podejściem.
STAWIAMY NA rozwój i wymianĘ wiedzy.

JACEK BARON

Founder & Owner
jacek.baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-500-413-313

Głowa naszej rodziny.

Przykład łączenia pasji z pracą zawodową – od kilkunastu lat związany z narzędziami podnoszącymi poziom bezpieczeństwa firm. Śledzi wszystkie nowości z branży i jest nie do zagięcia. Nastawiony na ciągły rozwój, stawia przed sobą coraz to nowe wyzwania. Nagradza, rozdaje zadania, wymaga i chciałoby się napisać, że karze, ale takie działania nie leżą w jego naturze. Ciągle ma nowe wizje, zawsze gotowe rozwiązania. Nie można go zatrzymać bo jak sam mawia – „nie wystarczy być dobrym- trzeba być najlepszym”. Wierzy w perfekcjonizm jako nieustający proces, który pozwala doskonalić umiejętności i odkrywać nowe predyspozycje.

dział handlowy:

KAMIL AMBROZIAK

Specjalista ds. handlowych
kamil.ambroziak(at)b-and-b.pl
tel. +48-504-359-625

Ma wiedzę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa IT i lata doświadczeń w branży.

Mistrz rozmów bez emocji w nadmiarze. Choć nie daje tego po sobie poznać, jest zawsze bardzo zaangażowany i przejęty tym, co robi. Nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi, a o największych kryzysach mówi z takim opanowaniem, jakby mówił o porannej kawie. Dla niego każdy dzień w tej pracy to nowe wyzwania i brak monotonii.  Nazywany największym ogarniaczem najbardziej zawiłych zamówień odstresowuje się nucąc pod nosem o Bella Ciao, Bella Ciao … Posiada czarny pas w sarkazmie. Krótko mówiąc, śmiertelnie poważny człowiek 🙂

MICHAŁ DRÓŻDŻ

Specjalista ds. handlowych
michal.drozdz(at)b-and-b.pl
tel. +48-728-539-366

Ma wiedzę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa IT i lata doświadczeń w branży.

Najbardziej w swojej pracy ceni potrzebę wykonywania kreatywnych działań dla uzyskania jak najlepszych efektów pracy. Swoją pracę traktuje również jako hobby i nie lubi stać w miejscu. W kontakcie z klientami czuje się doskonale. Ceni szczerość, partnerskie relacje i podejmowanie wyzwań, woli „kawę na ławę’’ niż „zamiatanie pod dywan”. Zawsze daje z siebie 200%. Gdyby nie potrzeba snu, Michał osiągnęłaby rekord w ilości przepracowanych godzin – robiłby przerwy tylko na papierosa.

Tomasz stachyra

Specjalista ds. handlowych
tomasz.stachyra(at)b-and-b.pl
tel. +48-517-276-300

Od lat zajmuje się sprzedażą rozwiązań z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. 

Jego drugie imię to Ambicja. Krążą plotki, że jego doba trwa 48 godzin. Nastawiony na działanie – zawsze na sto procent i w zgodzie ze sobą. Nie zaśnie, dopóki nie dokończy tego, co zaczął. Jest fanem strategii zachęcania Klienta do wybrania rozwiązań korzystnych, a nie po prostu łatwych.

Stawia na szczerość, dzięki czemu nawiązuje trwałe relacje nie tylko z klientami. Facet nie do zagadania 😉 Pasjonat dobrego jedzenia.

dział TECHNICZNy:

TOMASZ BARON

Specjalista ds. IT
tomasz.baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-577-866-899

Inżynier posiadających wieloletnie doświadczenie w branży IT. Prowadzi projekty wdrożeniowe technologii UTM, a także szkolenia. Wspiera naszych Klientów w rozwiązywaniu problemów sieciowych.

Nie lubi stać w miejscu.  Pasjonat szeroko rozumianej informatyki i nowinek technologicznych. To nasz totalny technik ogarniacz dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, a im ich więcej zadań tym większa mobilizacja.  Ma niezłe tempo pracy, ale zdecydowanie doba jest dla niego zbyt krótka. Jego siła to ogromna wiedza,  nieprzeciętna precyzja i skupienie. Pomaga Klientom rozwiązać techniczne zawiłości w mistrzowskim stylu. Wymagający wobec siebie i innych, nieustannie podnosi własne kwalifikacje.

Prywatnie zapalony entuzjasta dobrego gamingu i miłośnik jedzenia. W sporze Rolada vs. Rukola, zdecydowanie staje po stronie tej pierwszej 😀

ADRIAN KAMIZELA

Specjalista ds. IT
adrian.kamizela(at)b-and-b.pl
tel. +48-577-700-719

Inżynier specjalizujący się w szeroko pojętej technologii IT, w tym sieci komputerowych i zabezpieczeniach opartych o najnowsze technologie. Odpowiada za projekty wdrożeniowe, a także wsparcie techniczne naszych Klientów.  Realizuje szkolenia oraz audyty bezpieczeństwa danych w systemach informatycznych i sieci ICT oraz KRI i KSC

Od najmłodszych lat interesuje się najnowszymi technologiami i z uwagą śledzi wszelkie niusy w artykułach branżowych. Wiedzę pogłębia jako student ze specjalizacją sieci komputerowe i bezpieczeństwo systemów informatycznych. Świetnie odnajduje się w środowisku, w którym wszystko jest na już i na teraz. Punktualny, a nawet przed czasem. Ze wszystkimi znajdzie wspólny język.  Słucha i słyszy potrzeby Klienta.

Lubi maszkety. Fan motoryzacji. Coś czujemy, że się zakolegujemy na dłużej. 

JAKUB SZABLEWSKI

Młodszy Specjalista ds. IT
jakub szablewski(at)b-and-b.pl
tel. +48-577-700-430

Inżynier specjalizujący się w technologii IT, nasza tajna broń w walce z technicznymi problemami systemów bezpieczeństwa. Interesuję się szeroko zakrojoną techniką, informatyką, nowinkami technicznymi, elektroniką. Nic dziwnego, że zasilił nasze szeregi.

Zawsze skupiony, mocno koncentrujący się na pracy i przejęty tym, co robi. Rozwój, to coś co go napędza. Uwielbia przełamywać rutynę i wychodzić poza utarte ścieżki. Dlatego ciągle próbuje nowych rzeczy, a także hobbystycznie realizuje się w remontowaniu starych samochodów od mechaniki, elektryki po lakiernictwo, oraz naprawie urządzeń mniej lub bardziej skomplikowanych.

Miłośnik zwierząt, gór i leśnych spacerów.

Jak sam o sobie mówi człowiek złota rączka 🙂 

DZIAŁ LOGISTYKI I MARKETINGU:

BARBARA BARON

Specjalista ds. logistyki i marketingu
barbara,baron(at)b-and-b.pl
tel. +48-504-326-322

Jest najlepszym ogarniaczem codzienności i strażnikiem procedur.

Każdy dzień rozpoczyna od kawy. To nasza tajna broń w walce z dokumentami i umowami, a im więcej pracy tym większa mobilizacja. Stale doskonali umiejętności poruszania się w przestworzach social mediów.  Do każdego nowego zadania podchodzi z wielkim zapałem – poświęca mu 100% energii i kreatywności. W ferworze walki nikt nie zliczy ilości potłuczonych szklanek czy też rozlanych kaw 🙂

Lubi sobie dobrze zjeść 😀 Prywatnie wielka fanka podróży i spacerów urokliwymi alejkami starych miast i wypoczynku na łonie natury.

KATARZYNA GLIB

Specjalista ds. logistyki i marketingu
katarzyna.glib(at)b-and-b.pl
tel. +48-601-565-105

Z wykształcenia HRowiec, z wyboru ogarniacz rzeczy wszelakich, skarbnica nieszablonowych pomysłów!

Bujna czupryna dotrzymuje kroku jej bujnej wyobraźni, a to wszystko przeplecione doskonałym wyczuciem potrzeb biznesowych naszych Klientów. To dla Was Kasia planuje, tworzy i optymalizuje. Na jej barkach spoczywa odpowiedzialność za eventy, zamówienia, umowy oraz branding.
Kreatywność i skrupulatność w działaniu to cechy, które najbardziej przydają jej się w firmowym boju.

W wolnym czasie uwielbia chodzić na koncerty. Jest wielką miłośniczką kina, podcastów i blogów o filmie. Absolutna fanka kawy i słodyczy- łatwo ją przekupić czekoladą 🙂

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

KINGA GRECZEL

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta
kinga.greczel(at)b-and-b.pl
tel. +48-601-880-897

Poznajcie Kingę, która dołączyła do Działu Obsługi Klienta.

Kinga pracuje na pierwszej linii frontu- czyli operacyjnym centrum dowodzenia BB. Pod ścisłą kontrolą ma wszystkie segregatory, pisma, umowy, zakupy, tabelki, zestawienia i rejestry. Dba również o nasze media społecznościowe. Organizuje i koordynuje usługi szkoleniowe.  Dlatego jeśli wpadniecie do nas na szkolenia to właśnie Kinga przywita Was gorącą Kawą:) i jej pięknym uśmiechem.

Prywatnie fanka cięższych brzmień, mrocznych thrillerów i horrorów. Najlepszą formą spędzania wolnego czasu są wycieczki podczas których Kinga uwielbia odkrywać nowe miejsca i nieprzetarte ścieżki. Chociaż nie pogardzi też dobrą książką przy herbacie. 

NASZA ZAŁOGA NIE JEST KOMPLETNA

Jeśli szukasz pracy, w której nigdy nie będziesz się nudzić, nie zabraknie Ci wyzwań i wciąż będziesz się rozwijać – to jest miejsce dla Ciebie!

Chętnie Cię poznamy. Niewykluczone, że razem podbijemy świat IT!